Захист українських медіа-2020: чи порушувалися твої права як журналіста?

Этот материал также доступен на русском языке

Згідно звітам "Репортерів без кордонів" та інших профільних організацій – права журналістів в Україні порушуються давно і здебільшого безкарно, що лише стимулює агресію. Однак в період карантину спостерігається ще більш активний сплеск утисків – від перешкоджання журналістській діяльності, погроз, цензури до відвертих нападів. Резонансні вбивства журналістів не розслідуються роками.


Раніше наша редакція пройшла через рейдерську атаку, співробітникам неодноразово погрожували різні діячі - у тому числі й публічні персони, політики. Ми знайомі з проблемою із власного досвіду, тому хочемо оцінити масштаби цього згубного явища по всій країні. Ми просимо всіх українських журналістів та медійників, не дивлячись на бренди чи назви ЗМІ, взяти участь у простому, але дуже важливому опитуванні. Лише регулярно піднімаючи цю тему ми – українські журналісти – дійсно станемо "четвертою владою".


Опитування закрите - лише для журналістів та представників медіа-спільноти. Інвайт-посилання розсилаються виданням і профільним організаціям. Якщо ви журналіст і хочете взяти участь в опитуванні, але посилання з запрошенням ви не отримали, то напишіть нам через форму "задати питання" знизу сторінки.


Якщо ви вже зареєстровані на платформі як "користувач", то вкажіть у повідомленні ім'я та прізвище, під яким ви заходите у аккаунт. Якщо ні, то в повідомленні вкажіть видання, яке ви представляєте, або вставте посилання на свій найсвіжіший матеріал якщо ви журналіст-фрілансер. У відповіді ми відправимо інвайт-посилання.


Відзначте свій вибір, щоб побачити результати опитування.

Згорнути опис Розгорнути опис
Початок опитування
08.06.2020
Завершення опитування
23.06.2020
Фільтр:
Журналіст
Всього
Сортировать по:
1
У 2020 році мої права як журналіста не порушувалися, але порушувалися у попередні роки.
Журналіст 100 %
Всього 38.46 %
Показать результаты
2
Мої права як журналіста ніколи не порушувалися.
Журналіст 100 %
Всього 30.77 %
Показать результаты
3
Так, мої права порушувалися у період карантину.
Журналіст 100 %
Всього 23.08 %
Показать результаты
4
Так, мої права порушувалися у 2020 році, але ще до карантину.
Журналіст 100 %
Всього 7.69 %
Показать результаты

Щоб брати участь в опитуваннях, авторизуйтесь через Facebook

Войти через Facebook