Початок опитування

17.02.2022

Завершення опитування

27.02.2022

Категорія: Культура

Найкращий фільм на останні 20 років

Фільми – це мистецтво нашого життя, і вони відіграють важливу роль у суспільстві. Правильно обране кіно здатне не лише надихнути та мотивувати, а й підказати глядачеві способи виходу із найважчих ситуацій. А ще фільми можуть викликати цілий діапазон почуттів: сміх, сльози, тривогу, радість, з їх допомогою можна розслабитися і відволіктися від звичайних справ.

Але часто ми стоїмо перед вибором, які художні фільми варто подивитися: новинки кіно чи визнані найкращі фільми всіх часів. А індикатором ТОП фільмів зі змістом може бути Оскар – премія Американської академії кінематографічних мистецтв та наук, яка присуджується щороку з 1929 року за найкращий американський (іноді англійський) фільм. Таким чином, Академія створює список найкращих фільмів, які однозначно варто подивитися.

Видання «Коментарі» пропонує вам вибрати найкращий фільм за останні 20 років, який запам'ятався своїм захоплюючим сюжетом, акторською грою та чудовою режисурою. Кожна з перерахованих кінострічок була удостоєна кінопремії "Оскар" у номінації "Найкращий фільм року", тому ви можете бути впевнені, що дивіться цікавий фільм.

Зазначимо, що кожен охочий може віддати свій голос за одну кінокартину, причому анонімно - ніхто крім вас не дізнається, як ви проголосували (інші бачитимуть лише загальну статистику). Вибрати можна лише один фільм. Змінити своє рішення після голосування вже неможливо. Давайте разом складемо рейтинг найкращих фільмів та читачі Коментарі зможуть дивитися цікаве кіно!